Strona: Rzeszowskie Juwenalia / Informator Politechniki Rzeszowskiej

Rzeszowskie Juwenalia

Juwenalia są organizowane głównie z myślą o studentach rzeszowskich uczelni. Paleta wydarzeń, repertuar oraz czas imprez dobierane są, aby spełnić oczekiwania zarówno młodzieży, jak i mieszkańców całego województwa. Na tę coroczną, huczną imprezę składają się nie tylko koncerty, lecz także wydarzenia kulturalne oraz sportowe. Scena znajdująca się w samym sercu naszego miasteczka akademickiego, na której występują znakomite gwiazdy muzyki, co roku przyciąga ponad 100 tys. osób.